Dlaczego warto przeczytać książkę E. L. James pt. “Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana”?

Dlaczego warto przeczytać książkę E. L. James pt. “Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana”?

Dla nas książka pt. “Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana” E. L. James to taki powrót do starych, miłych wspomnień, kiedy w tajemnicy czytaliśmy książki, które były dozwolone tylko dla dorosłych. Razem z koleżankami robiłyśmy wszystko, żeby nasi rodzice nie zobaczyli, że czytamy “takie” książki. Teraz możemy legalnie czytać Graya i jego kontynuacje. Nie musimy się nikomu z niczego tłumaczyć. Jak oceniamy wygląd nowej odsłony tych perypetii na rynku? Cóż, tak. To już nie jest książka tabu, która wywołuje wielkie emocje, ale nadal uważamy, że to cudowny sequel historii Christiana i Anastazji. Warto zajrzeć do środka.

Co znajdziemy w tej najnowszej odsłonie?

Trochę bardziej dorosła historia. Po niezapomnianej trylogii nadszedł czas, by po latach pozytywnie ocenić sequel. Czasem mamy takie wrażenie, że autor pisze, bo pisze, bo nie bardzo wie, co myśleć. W całej książce pt. “Wyzwolony. Nowe oblicze Greya oczami Christiana” jest kilka takich fragmentów, ale wydaje nam się, że możemy przymknąć na to oko. Nawet te miłe wspomnienia z poprzednich książek też się tutaj pojawiają. Ta książka będzie sukcesem i wiele osób będzie chciało ją przeczytać. Być może młodzi ludzie chcą też poznać nieco starszą wersję Lipińskiej.

Jakie odczucia będą nam tutaj towarzyszyć?

Romans i dramat, a także osobiste odczucia bohaterki książki przeniosą nas w świat namiętności i zmysłowości. Odkrywając najbardziej intymne marzenia seksualne naszego bohatera, zdarza nam się zbaczać z codzienności i wraz z Christianem wpadać w fantazje i marzenia. Pasja, która łączy głównego bohatera, zdaje się nie wygasać i niejeden czytelnik zagłębia się w tę powieść tylko po to, by marzyć o takim życiu, a takie emocje towarzyszą każdemu, kto próbuje ponownie wejść w świat Christiana. To nie tylko książka o wielkich pasjach i entuzjazmach, ale także o przygodach, które każdy chciałby przeżyć w swoim życiu.

Interesujące aspekty


Książki, takie jak ta, wyraźnie pokazują, że czas płynie i nie jesteśmy już tak młodzi, jak byśmy chcieli. Historia Christiana Grey’a i Anastasii Steele jest nam dobrze znana. Nikt, kto nawet nie czytał książek, nie wie dokładnie, z czym ma do czynienia. Jak przebiega teraz praca nad kontynuacją tej trylogii? No, może już nie na zasadzie emocjonalnych uniesień, ale nadal uważamy, że autor utrzymał klasę i pokazał, że tworzy bardzo ciekawe historie o niecodziennym charakterze.